Магнітна левітація, Корюківська трагедія, інформаційна війна – про це ми дізналися на конференції молодих науковців
Науковий стиль подання матеріалу, цікаві теми досліджень, дотримання вимог щодо написання та представлення наукової роботи, чітка правильна мова – це можна сказати про всіх молодих славутицьких науковців.
Традиційна 4-а науково-практична конференція зібрала 29 квітня 2015 р. учнів 8-11 класів шкіл міста. За умовами, в ній беруть участь слухачі, кандидати або дійсні члени Славутицького наукового товариства учнів, а також молоді люди, які виконали науково-дослідні роботи для конкурсу-захисту Малої академії наук (МАН) України та інших інтелектуальних конкурсів.
Юлія Маклюк, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Міжнародної радіоекологічної лабораторії ЧЦ, увійшла до складу почесної президії конференції.
Світлана Чеснокова, начальник інформаційного відділу, надала кожному учаснику МАН альбом про Чорнобильську аварію, в якому описано причини трагедії, її хід, наслідки для людини та довкілля та перші роки її ліквідації.
Молоді науковці Славутича також були запрошені до подання тематичних наукових робіт для друку у науково-технічному збірнику «Проблеми Чорнобильської зони відчуження», який випускає ЧЦ.
Інформаційний відділ ДНДУ «Чорнобильський центр»