|
Максименко Андрій Михайлович
заступник генерального директора Чорнобильського центру.
Експерт в галузі радіаційної безпеки з досвідом роботи на АЕС України та у сфері радіохімічного аналізу радіоактивних ізотопів в об’єктах навколишнього середовища й радіоактивних відходів атомних станцій.
Неодноразово залучався МАГАТЕ як експерт для навчання фахівців з різних країн світу в галузі радіоекології та радіаційної безпеки.
Має великий досвід із розроблення та викладання методик виконання вимірів вмісту радіоактивних ізотопів у зразках, досвід керівництва та експертної роботи у низці міжнародних проектів, розроблення нормативних документів різного рівня. |
|
Маклюк Юлія Олексіївна
кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник відділу промислової екології та експертиз Чорнобильського центру.
Фахівець в галузі радіобіології та радіоекології. Має досвід роботи в сфері молекулярної біології, виконанні цитогенетичного та радіохімічного аналізу, проведенні лабораторно-польових досліджень. Має досвід викладання основ радіобіології. |
|
Осколков Борис Якович, кандидат технічних наук, керівник відділу промислової екології та експертиз Чорнобильського центру.
Експерт з питань індустріальної екології, оцінки впливу на навколишнє середовище атомних електростанцій під час нормальної експлуатації їх, у період після тяжкої аварії та під час зняття АЕС з експлуатації, з питань радіоекології та поводження з РАВ на Чорнобильській АЕС, організації та проведення радіоекологічного і дозиметричного моніторингу. |
|
Глигало Валерій Миколайович, кандидат технічних наук, начальник відділу фізичного захисту Чорнобильського центру.
Експерт в галузі ядерної та радіаційної безпеки та фізичного захисту.
Має великий досвід розроблення методичних та нормативних документів різного рівня, навчальних посібників з ядерної та радіаційної безпеки.
Є автором 14 винаходів у сфері радіаційних технологій. |
|
Гащак Сергій Петрович, кандидат біологічних наук, заступник директора Міжнародної радіоекологічної лабораторії Чорнобильського центру.
Експерт в:
- організації та проведенні наукових досліджень в галузях радіоекології сільськогосподарських та диких тварин;
- радіоекології біогеоценозів;
- радіоекології урбанізованого ландшафту;
- контрзаходів у сільськогосподарському виробництві;
- радіобіології тварин;
- популяційної генетики;
- екології ценозів;
- біорізноманітності та охорони природи.
Тренінг-центр має наукові та ділові контакти з великою кількістю українських та зарубіжних науково-дослідних організацій та окремих вчених, тому в залежності від обраної тематики тренінг-курсу може залучати їх в якості експертів та тренерів. |